wyposażenie gastronomii Warszawa
Wyposażenie dla Gastronomii, sztućce, obrusy
Warszawa wyposażenie gastronomii
Proces ważenia jest ważnym czynnikiem w produkcji i handlu artykułami spożywczymi. Do tego procesu służą nowoczesne wagi dynamiczne, statyczne jako urządzenia pomiarowe. W ramach wyposażenia oferujemy do sprzedaży wagi elektroniczne od zakresu pojedynczych gramów do kilkuset kilogramów o doskonałej wysokiej sprawności, niezawodnosci, oraz łatwej obsługi. Wagi przedstawione w naszej ofercie są idealnymi urządzeniami dla szerokiej gastronomii jak restauracje, bary, stołówki, zakłady żywienia zbiorowego, firm cateringowych i przetwórstwa spożywczego, oraz dla sklepów, masarni, ciastkarni i przemysłu.
Wagi kontrolne

1. Mała waga wodoodporna na polewanie wodą SW-1 Plus. Zasilana bateryjnie, zo pozwala na pracę w każdych warunkach. Występuje w trzech odmianach w zakresie ważenia tj: 2kgx0.5/1g; 10kgx2/5g; 30kgx5/10g. Na tych odmianach wag można pracować od minus 10 do plus 40 stopni celcjusza. Bardzo duży czas pracy na bateriach. Duży czytelny wyświetlacz LCD.

2. Waga kontrolna przeznaczona do placówek wszelkiego typu. Posiada wbudowany port RS 232, co umożliwia podłączenie urzadzenia ważącego do kasy fiskalnej, lub komputera. Czytelny VFD zielony wyświetlacz. Model AD 15 posiada zakres ważenia 15kgx5g. Wskażnik Zero- Netto. Bardzo mały pobór mocy tylko 10W.

Waga SW-1 Plus WR
Waga AD

1. Bardzo dokładna waga kontrolna wykonana ze stali nierdzewnej zasilana bateryjnie. Idealna w restauracji i punktów gastronomicznych oferujacych alkohol. Ze względu na dwudziałkowość ważenia i odczytu nadaje się do aptek i przemysłu. Zasilanie na baterie lub przez zasilacz sieciowy. Oferta dotyczy 3 modeli o zakresu wazenia 2kgx0.5/1g; 10kgx2/5g; 5kgx1/2g. Czas pracy np. na baterie alkaiczne wynosi do 400 godz. Waga produktu 1,5 kg.

2. Seria precyzyjnych wag kontrolnych przeznaczonych do zastosowań w magazynach i zakładach produkcyjnych, aptekach. Urządzenie posiadają wysoką rozdzielczość- 30 000 działek kwarantuje dokładność odczytu masy ważonej. Prze wbudowane porty RS232 można wagi podłączyć do drukarki lub komputera. Oferujemy modele w zakresie ważenia do: 3kgx0,1g; 6kgx0.2g; 15kgx0,5g; 30kgx1g. Temperatura otoczenia do pracy o O stopnia do plus 40. Masa produktu wynosi 4,5kg. Wyświotlacz LCD, 5 cyfrowy z podświetlaniem.

Waga PW II
Urządzenie do wazenia ED

1. Najpopularniejsza linia wag kontrolnych do stosowania w handlu, jak równiez w przemyśle i gastronomii, oraz w aptekach. Wagi występują w trzech wersjach w zakresie ważenia: 2kgx0,5/1g; 10kgx2/5g; 30kgx5/10g. Posiadają wyświetlacz 2xLCD, 5 cyfr o szerokości 25mm. Bardzo dlugi czas pracy przy bateriach alkaicznych.

2. Solidna i trwała waga PD-II przeznaczona jest do użytku w boksach kasowych. Jej zastosowanie pomaga obniżyć ryzyko kradzieży towarów ważonych. Model ten oferowany jest w dwóch wersjach – z wyświetlaczem w obudowie wagi poniżej szalki lub z wyświetlaczem na słupku. Dostępny opcjonalnie koszyk na wagę umożliwia zamontowanie jej praktycznie w każdym boksie kasowym. Porty i liczne protokoły komunikacyjne pozwalają na podłączenie wagi do różnych systemów obsługi sprzedaży.

Waga SW-1Plus SR
Waga PD II
Wagi pomostowe

1. Najpopularniejsza waga pomostowa na rynku Polskim. niezwykle trwała, niezawodna i wysokiej jakości. Posiada wbudowany port RS232 na podłączenmie do komputera lub kasy fiskalnej. Dwudziałkowość zapewnia większą dokładność wyniku ważenia. Oferujemy do sprzedaży dwa rodzaje o zakesie ważenia 60kgx10/20g; 150kgx20/50g. Masa produktu wynosi 19 kg.

2. Wodoodporne wagi pomostowe z serii BW-1N. Znajdują zastosowanie w sklepach rynych, mięsnych, zakładach produkcyjnych, restauracjach, barach, masarniach. Dzięki specjalnej konstrukcji oraz zastosowanym zabezpieczeniom waga jest odporna na polewanie wodą, oraz innymi cieczami. Można stosowac w dowolnym miejscu ze względu na zasilanie bateryjne. W sprzedaży posiadamy dwa rodzaje wag w zakresie ważenia 30kgx10g i 150kgx50g.

Waga DB-H Plus
Waga BW
Wagi liczące

1. Bardzo dokładna waga licząca przeznaczona do stosowania w magazynach i na różnych etapach produkcji, oraz w aptekach. Dzieki posiadanej wysokiej rozdzielczości wewnętrzej pozwala na ważenie i liczenie sztuk z bardzo duzą dokładnością. Pamieć wagi umożliwia przechowywanie informacji o masie 200 różnych towarów, co znacznie przyspiesza proces liczenia. Sprzedajemy z tej serii 4 różne rodzaje wag w zależności od zakresu wazenia: 3kgx0,1g; 6kgx0,2g; 15kgx0,5g, oraz 30kgx1g. Masa produktu wynosi 4,5 kg, oraz zalilanie sieciowe i akumulatorowe.

2. Waga kontrolno-licząca. Seria tych wag to mała, lekka, łatwa w użyciu wag umożliwiającą liczenie sztuk, oraz korzystanie z limitów wagowych. Wagi standartowo wyposażone są w 2 szalki tj. plastykową i ze stali nierdzewnej. Zasilanie bateryjne pozwala na korzystanie z wagi w dowolnym miejscu. Duże wyświetlacze zapewniają łatwy odczyt masy ważonego towaru. Dzięki swojej funkcjonalności wagi SW-1 PLUS są stosowane szeroko w handlu, w gastronomii, w przemyśle spożywczym, w gospodarce magazynowej do ważenia i liczenia sztuk drobnych jednakowych elementów oraz do konfekcjonowania towarów. Dzięki funkcji LIMITY WAGOWE z sygnalizacją dźwiękową mogą być używane do łatwego określenia czy ilość towaru zawiera się w złożonym przedziale. Parametry wagi SW-1 PLUS CR 02 pozwalają na wykorzystywanie jej jako wagi aptecznej. W sprzedaży występują 3 rodzaje w zależności od zakresu ważenia: 2kgx0,5/1g; 10kgx2/5g; 30kgx5/10g.


 

Waga licząca EC
Waga SW-1Plus CR
Wagi hakowe

1. Wisząca waga kontrolna doskonała na stoiska sklepów warzywni-owocowych, rybnych, punktów gastronomicznych. Urządzenie posiada dużą okrągłą szalkę podwieszoną pod wagą, co umożliwia ważenie nawet bardzo duzych towarów. Hak zamontowany pod wagą umożliwia na ważenie przedmiotów o dowolnych rozmiarach. Zakres ważenia wagi podstawowej 15kgx5g. Kada posiada wyświtlacz dwustronny 3xVFD, oraz osobny panel sterujący podłączony do wagi na elastycznym kablu. Masa produktu 3,6 kg.

2. Waga hakowa wisząca  Caston III THD do zastosowań zewnętrznych jest przeznaczona do ważenia ciężkich przedmiotów i towarów przy pomocy suwnicy. Zastowanie idealne dla przemysłu, oraz ubojni bydła, świń, zakladów masarskich, kutrów rybackich. Duży czytelny wyświetlacz LED daje gwarancję precyzyjnego odczytu wyniku ważenia, a bezprzewodowy pilot pozwala na zdalne sterowanie. Szczelna obudowa pozwala na prace niezawodną w każych warunkach atmosferycznych. Wagi występują w wersji legalizowanej do rozliczeń handlowych, oraz bez legalizacji do zastosowanań kontrolnych. Wagi hakowe sprzedajemy w zakresie ważenia 2000x1kg; 5000x2kg. Masy produktów wynosza odpowiednio 28 i 44 kg. Pracują w temeraturach od minus 10 do plus 40 stopni.

Waga HS-1
Waga wisza hakowa
Wagi kalkulacyjne

1. Wagi  kalkulacyjne serii ER Plus idealnie sprawdzają się w tradycyjnych punktach sprzedaży, na bazarach oraz przy sprzedaży obwoźnej. Niewątpliwym atrybutem tych urządzeń jest nowoczesna konstrukcja. Dzięki automatycznej zmianie działki waga zapewnia wysoką dokładność pomiarów masy. Wbudowany akumulator po pełnym naładowaniu zapewnia do 200h pracy bez zasilania. Szereg odmian umożliwia dobór modelu w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Wagi znajdują zastosowanie zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i przy kontroli dostaw towarów ważonych.
Podświetlany wyświetlacz LCD ułatwia korzystanie z wagi w złych warunkach atmosferycznych oraz w miejscach słabo oświetlonych. W standardzie występują 2 szalki (plastikowa oraz ze stali nierdzewnej). Dodatkowo można nabyć większą szalkę ze stali nierdzewnej do ważenia towarów o dużych wymiarach. Port RS 232 umożliwia współpracę z kasą fiskalną lub komputerem.
2. Najpopularniejsza waga kalkulacyjna sklepowa z serii AP-1 od wielu lat obecne na polskim rynku, cenione za wysoką jakość, niezawodność i trwałość, wykorzystywane są w wielu punktach handlowych. Dzięki wprowadzeniu funkcji automatycznej zmiany działki wagi AP-1 zapewniają wysoką dokładność pomiaru. Dodatkowe wyposażenie opcjonalne umożliwia dostosowanie możliwości wagi do indywidualnych potrzeb klienta. Port RS232 umożliwia podłączenie wagi do kasy fiskalnej lub komputera. Waga AP-1 w zestawie z drukarką DEP-50 pozwala na sumowanie należności. Wagi AP-1 są stosowane zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i do celów kontroli dostaw towarów ważonych. Duży kontrastowy i czytelny wyświetlacz VFD zapewnia łatwość korzystania z wagi niezależnie od warunków oświetlenia sprawiając, że zarówno klient jak i sprzedawca bez trudu mogą kontrolować proces sprzedaży. Umieszczenie wyświetlacza na obrotowym słupku pozwala na ustawienie jego położenia stosownie do warunków panujących w miejscu eksploatacji wagi. Klawisze szybkiej sprzedaży (MX – 5, EX – 28) pozwalają na natychmiastowe wywoływanie cen najczęściej sprzedawanych towarów.
 
Waga ER Plus15 CP
Waga AP-1
 
Nawigacja
Kontakt
Rest
Profesionalne wyposażenie
gastronomii

Biuro Handlowe
ul.Płowiecka 5A
04-501 Warszawa.

tel. +48 692 093 908
tel /fax 022 879-70-07
rest@restgastro.pl

Sztućce, garnki
  © 2006 www.restgastro.pl
Wyposażenie gastronomii
sztućce, obrusy.
Projekt & cms: zstudio.pl
Polecamy: Znak CE - oznakowanie produktów.