wyposażenie gastronomii Warszawa
Wyposażenie dla Gastronomii, sztućce, obrusy
Warszawa wyposażenie gastronomii
Torba Lunchbox na 6 kartonów

Torba termoizolacyjna Lunchbox o wymiarach 40x28x30 cm. mieści 6 zestawów lunchowych o wymiarach 20x25 cm. Dostępna w wersji standartowej i podgrzewanej. Torba zwykła po 60 minutach posiada temperaturę plus 50 stopni, a podgrzewana utrzymuje w każdym przedziale czasowym plus 85 stopni. Wersja podgrzewana posiada podgrzewanie od gory i dołu, oraz każda wersja posiada dodatkowe rzepy do szczelnego zamykania, przezroczystą kieszeń na rachunki, oraz boczne kieszenie na napoje. Torby wykonane są z łatwo zmywalnego materiału.
Widok wewnętrzy torby
Torba Lunchbox na 12 kartonów

Torba termoizolacyjna Lunchbox o wymiarach 55x42x30 cm. mieści 12 zestawów lunchowych o wymiarach 20x25 cm. Dostępna w wersji standartowej i podgrzewanej. Torba zwykła po 60 minutach posiada temperaturę plus 50 stopni, a podgrzewana utrzymuje w każdym przedziale czasowym plus 85 stopni. Wersja podgrzewana posiada podgrzewanie od gory i dołu, oraz każda wersja posiada dodatkowe rzepy do szczelnego zamykania, oraz rzep do regulacji temperatury w zaleznosci od ilości pudełek, przezroczystą kieszeń na rachunki, oraz boczne kieszenie na napoje. Torby wykonane są z łatwo zmywalnego materiału.
Torba Lunchbox na 4 kartonów

Torba termoizolacyjna Lunchbox o wymiarach 20x25x30 cm. mieści 4 zestawy lunchowe o wymiarach 20x25 cm. Dostępna w wersji standartowej. Torba zwykła po 60 minutach posiada temperaturę plus 50 stopni, oraz posiada dodatkowe rzepy do szczelnego zamykania, przezroczystą kieszeń na rachunki, oraz boczne kieszenie na napoje. Torby wykonane są z łatwo zmywalnego materiału.

Widok torby z boku
Torba rozpięta
Torba na 12 hanburgerów

Do przewożenia hamburgerów oferujemy torbę termoizolacyjną do przenoszenia, przewożenia na 12 sztuk.
Torba termoizolacyjna
Torby izolacyjne na pojemniki

Torby izolacyjne jako dodatkowa termoizolacja używanych prze lokale, zakłady i firmy pojemników w gastronomii do przenoszenia, przewożenia produktów żywnościowych jak zupki, lunchboxy,  lody, zimme i gorące napoje. Torby posiadają duze właściwości izolacyjne, są wygodne, o ładnym deasingu, wykonane z trwałego materiału, zamykane na suwak. Rozmiar oferowanych toreb mieszczą pojemnik GN 1/1 -200, lub wielokrotnośc mniejszych GN.
Pojemnik w torbie izolacyjnej
Torba izolacyjna zamknięta
Otwarta torba izolacyjna na pojemniki
 
Nawigacja
Kontakt
Rest
Profesionalne wyposażenie
gastronomii

Biuro Handlowe
ul.Płowiecka 5A
04-501 Warszawa.

tel. +48 692 093 908
tel /fax 022 879-70-07
rest@restgastro.pl

Sztućce, garnki
  © 2006 www.restgastro.pl
Wyposażenie gastronomii
sztućce, obrusy.
Projekt & cms: zstudio.pl
Polecamy: Granity Skwara nagrobki graniutowe