wyposażenie gastronomii Warszawa
Wyposażenie dla Gastronomii, sztućce, obrusy
Warszawa wyposażenie gastronomii
Torby na zupki 12 sztukowe

Torba  termoizolacyjna na 12 kubków po 300ml. Opakowanie do p[rzewozu zupek w wersji standartowej. Wymiary 27x20x20 cm. Wykonana z materiału łatwozmywalnego.
Profil torby
Wnętrze torby
Torba za zupki 18 sztukowa

Torba  termoizolacyjna na 18 kubków po 300ml. Opakowanie do przewozu zupek w wersji standartowej. Wymiary 36x36x20 cm. Wykonana z materiału łatwozmywalnego.
Widok torby na zupki
Wnętrze torby na zupki
Plecak na pizze

Oferujemy niezwykle profesjonalną serię plecaków na 4 pudełka o czterech wymiarach do przewozu pizzy na skuterach, rowerach, motocyklach i przenoszenia pieszo. Plecaki są bardzo wygodne, posiadają regulowane szelki, oraz z materialu nieprzemakalnego.
Wymiary na pudełka:
Wersja: 35x35 cm.
Wersja: 40x40 cm.
Wersja: 45x45 cm.
Wersja: 50x50 cm.

Plecak na pudełka 50x50
Widok wewnętrzny plecaka
Widok plecaka od pleców
Plecak na lunchbox

Plecak na 6 opakowań  o wymiarch 20x25 cm. lanchowych o znakomitych właściwościach materiiału. Opakowanie posiada dodatkowe kieszenie na napoje i dokumenty.
Plecak do serwowania napojów

Plecak – termos przeznaczony do każdego typu soków, napojów gorących i zimnych nie gazowanych. Urządzenie grawitacyjne nowość na rynku, spływ napoju następuje pod wpływem własnego ciężaru. Cale urządzenie do serwowania płynów składa się z solidnego plecaka wykonanego z materiału z regulowanymi szelkami i pasa mocowanego do biodra. Urządzenie posiada termos o podwójnych ściankach 9 litrowego, oraz ma zamontowany przewód dystrybucyjny z bardzo wygodnym kranem spustowym, oraz zamocowany podajnik na kubki w ilości 60 sztuk od 80 do 250 ml. Całość posiada kieszeń z mocnej folii do umieszczania logo firmy lub reklamy oferowanego napoju. Powierzchnia reklamowa wynosi 45 x 22 cm. Waga plecaka, termosu i podajnika wynosi 3.5 kg. Wymiary o wysokości 40cm, szerokości 25 cm i głębokości 25 cm. Plecakotermos idealny dla firm dystrybucyjnych napoje, cateringowe, oferujące napoje na ulicach, ośrodkach wypoczynkowych, na górskich i leśnych szlakach.
Termos w plecaku do podawania napoju
Plecak jako urządzenie do serwowania napojów
Urządzenie plecak- termos
 
Nawigacja
Kontakt
Rest
Profesionalne wyposażenie
gastronomii

Biuro Handlowe
ul.Płowiecka 5A
04-501 Warszawa.

tel. +48 692 093 908
tel /fax 022 879-70-07
rest@restgastro.pl

Sztućce, garnki
  © 2006 www.restgastro.pl
Wyposażenie gastronomii
sztućce, obrusy.
Projekt & cms: zstudio.pl
Polecamy: Znak CE - oznakowanie produktów.