wyposażenie gastronomii Warszawa
Wyposażenie dla Gastronomii, sztućce, obrusy
Warszawa wyposażenie gastronomii
Pojemniki

Dla nowoczesnego procesu produkcji i przenoszenia lub przewożenia artykułów spożywczych oferujemy nowoczesne pojemniki termoizolacyjne wytworzone ze specjalnego materiału bardzo wytrzymałego na ciężary i uderzenia. Są wytworzone w nowoczesnym sposobie produkcji, dzięki temu mają szczelną powierzchnie zewnętrzną do utrzymywania wysokiej lub niskiej temperatury, posiadają też szczelną pokrywę. Pojemniki izolacyjne są bardzo lekkie i odporne na złamania, oraz higieniczne i łatwe do utrzymywania w czystości. Mają też wyprofilowane uchwyty do przenoszenia. Pojemniki są przystosowane do użytkowania w przedziale temperatury od – 40 do + 120 stopni Celsjusza. Ubytek temperatury wynosi tylko 3 stopnie na jedną godzinę. Istnieje możliwość podzielenia wnętrza pojemnika na kilka stref temperaturowych za pomocą przegród vario. Dzięki takowemu zastosowaniu firma cateringowa może przewozić w jednym pojemniku gorące posiłki i schłodzone desery. Oferowane do sprzedaży pojemniki idealne dla firm cateringowych i przewożących posiłki dla pracowników, oraz do restauracji i firm prowadzących stoły śniadaniowe. Pojemnik większy Unibox ma zastosowania do umieszczania kuwety na lody i jest idealny do ich przetrzymywania, przewożenia, przenoszenia.

1.1. Lekki pojemnik termoizolacyjny Gastrobox ze spienionej pianki o wymiarach zewnętrznych 60x40 cm, oraz wymiarach wewnętrznych 53,5x33x21,7 cm. Idealny na wszelkie pojemniki, w tym GN.
1.2. Lekki pojemnik termoizolacyjny Unibox ze spienionej pianki o wymiarach zewnętrznych 69x49 cm, oraz wymiarach wewnętrznych 62,5x42,5x30cm. Idealny na wszelkie pojemniki, w tym GN, oraz na blachy piekarnicze i tace.

2.1. Lekki pojemnik termoizolacyjny Gastrobox z termometrem w budowanym w pokrywie ze spienionej pianki o wymiarach zewnętrznych 60x40 cm, oraz wymiarach wewnętrznych 53,5x33x21,7 cm. Idealny na wszelkie pojemniki, w tym GN do przewożenia i przetrzymywania żywności przetworzonej.
2.1 Lekki pojemnik termoizolacyjny z termometrem w budowanym w pokrywie Unibox ze spienionej pianki o wymiarach zewnętrznych 69x49 cm, oraz wymiarach wewnętrznych 62,5x42,5x30cm. Idealny na wszelkie pojemniki, w tym GN, oraz na blachy piekarnicze i tace do przewożenia żywności i przechowywania w krótkim okresie.

Pojemniki termoizolacyjne
Pojemniki izolacyjne z termometrem
Torby termoizolacyjne na pojemniki

Torby termoizolacyjne jako dodatkowa izolacja używanych prze lokale, zakłady i firmy pojemników w gastronomii do przenoszenia, przewożenia żywności. Torby posiadają duze właściwości izolacyjne, są wygodne, o ładnym deasingu, wykonane z trwałego materiału, zamykane na suwak. Rozmiar oferowanych toreb mieszczą pojemnik GN 1/1 -200, lub wielokrotnośc mniejszych geenów.
Torba na pojemniki
Widok torby zamkniętej
Pojemnik izolacyjny w torbie
Płyta grzewcza i przegroda

Płyta grzewcza
Przegroda izolacyjna
 
Nawigacja
Kontakt
Rest
Profesionalne wyposażenie
gastronomii

Biuro Handlowe
ul.Płowiecka 5A
04-501 Warszawa.

tel. +48 692 093 908
tel /fax 022 879-70-07
rest@restgastro.pl

Sztućce, garnki
  © 2006 www.restgastro.pl
Wyposażenie gastronomii
sztućce, obrusy.
Projekt & cms: zstudio.pl
Polecamy: Granity Skwara nagrobki graniutowe