wyposażenie gastronomii Warszawa
Wyposażenie dla Gastronomii, sztućce, obrusy
Warszawa wyposażenie gastronomii
Sztucce eternum opis

Proponujemy Państwu do szerokiej gastronomii sztućce Europejskiego producenta firmy belgijskiej Eternum cieszącą się doskonałą renomą i opinią na rynku gastronomiczym, oraz popularna w wielu sieciach hotelowych. Sztućce oferowane przez naszą firmę wyposażenia gastronomii są doskonale dopasowane do potrzeb profesjonalnej gastronomii zarówno pod względem jakości, jak i  nowoczesnego wzornictwa. Eternum łączy wysokie standardy produkcyjne z przystępną ceną , wysoką solidną jakość, oraz stali użytej do ich produkcji. Sprzedajemy sztucce ze stali 18/10 oraz 18 Cr polerowane, oraz satynowane. Okres oczekiwaniana na dostawę około 10 dni w/g zamówienia.

W skład poszczególnych modeli, w zależności od typu wchodą następujące elementy sztućcy stołowych jak: widelec stołowy, łyżka stołowa, lużeczka do kawy, widelczyk do ciasta, noże stołowe monobloki, lub osadzane, chochelka do wazy, łopatka do tortu, łyżka do ziemniaków, łyżka do sosu i serwowania, widelec przystawkowy i do ryb,, nóż do ryb, łyżeczka do mokki, widelec do spaghetii, łyżka do spaghetti, noż do owocow i steków.

Pozostała szeroka oferta sztućcy luzem na naszej podstronie sala restauracyjna. Zapraszamy.

Sztucce polerowane

1. Sztucce Adagio. Model rozbudowany  polerowany o grubości od 2,5 mm. do 4.0 mm.  w zależności od rodzaju sztucca. Produkowany model składa się z 20  elementów, sprzedawanych w zależności od zamówienia powtarzalnych po 12 sztuk. Sztućce o nowoczesnym deasingu, bardzo praktyczne, wykonane ze stali 18/10.

2.  Sztućce Alaska. Model polerowany rozbudowany o grubości od 2.5 mm. do 3.5 mm. w zależności od rodzaju elementu. Produkowane sztućce składają się aż z 22 elementów. Sprzedaż odbywa się w powtarzalnych opakowaniach po 12 sztuk. Sztuccce w nowoczesnej formie, wykonane ze stali 18/10. Sztućce tego modelu prowadzimy tez sprzedaż w opakowaniach zbiorczych dla klijentów indywidualnych.

Sztucce Adagio
Sztućce Alaska

1.  Sztucce ALinea. Model rozbudowany  polerowany o grubości od 3.0 mm. do 4.0 mm.  w zależności od rodzaju sztucca. Produkowany model składa się z 21  elementów, sprzedawanych w zależności od zamówienia powtarzalnych po 12 sztuk. Sztućce o prostym deasingu, bardzo praktyczne, wykonane ze stali 18/10.

2.  Szućce Atlantis. Najbardziej rozbudowany model, polerowany o grubości podstawowych elementów 4.0 mm. Model składa się aż z 26 elementów powtażalnych w opakowaniach po 12 sztuk. Sztućce bardzo nowoczesne w swej formie i użytkowaniu,  posiadają swój niepowtarzalny styl. Wykonane ze stali 18/10.

Sztućce Alinea
Sztcce Atlantis

1. Sztucce Asner. Model niezwykle rozbudowany  polerowany o grubości od 2.2.0 mm. do 3.0 mm.  w zależności od rodzaju sztucca. Produkowany model składa się z 33  elementów, sprzedawanych w zależności od zamówienia powtarzalnych po 12 sztuk. Sztućce o lekkim  wzornictwie, bardzo praktyczne, wykonane ze stali 18/10.

2.  Sztucce Arcade. Model  klasyczny o pieknym wykończeniu  rozbudowany  polerowany o grubości od 2.5.0 mm. do 3.5 mm.  w zależności od rodzaju sztucca. Produkowany model składa się z 21  elementów, sprzedawanych w zależności od zamówienia powtarzalnych po 12 sztuk. Sztućce  wykonane ze stali 18/10.

Sztućce Asner
Sztucce Arcade

1. Sztućce Byblos elegancja i prostota greckich kolumn, o niezwykłym wykończeniu. Model niezwykle rozbudowany, składa się z 37 elementów. Grubość sztućcy 3,5 mm. Wykonane ze stali 18/10 o najwyższej jakości.

2. Sztucce o nowoczesnej linii Petale. Niezwykła linia, nowośc fabryki. Model posiada podstawowe rodzaje w ilości 14 elementow, ale bardzo masywny, o grubości 5.5 mm

Model Byblos
Model Petale

1. Model sztuccy o nazwie Slow  składający się z 17 elementow i grubości stali 4 mm. Sztućce o prostej linii, i wydłużonej długości. Nadają do do każdego wystroju sali jadalnej. Polerowane, stal nierdzewne 18/10.

2. Nowa linia sztućcy X-LO o nowoczesnej linii, wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 polerowane. Grubość modelu sztućcy 3.5 mm. Możliwość wyboru do  22 elementów włącznie z nożem do steków.

Sztucce Slow
X-LO
Sztućce 18 Cr

1. Sztućce Aude gładkie, o pięknym wykończeniu. Model składa się z podstawowych elementów. Przystępna cena. Idealny model do cateringu, stołówek, barów, domow weselnych. Grubość sztuccy od 1,8 do 2.2 mm.

2.  Sztucce Opera zdobione. Model ten składa się z podstawowych elementów. Bardzo przystępna cena. Grubość sztućcy od 2.0 do 2.5 mm. Idealny do cateringu, stołówek, barów, domów weselnych.

Sztucce Aude
Sztućce Opera

1. Bardzo nowoczesny model sztućcy o kosmicznym wzorze o nazwie Fjord. Polerowane wykonane ze stali 18.0 o gubości od 1.8 do 2.5 mm. Model mało rozbudowany, składa się 11 składników podstawowych. Idealne dla całej gastronomii i cateringu. Cena bardzo konkurencyjna.

2. Sztućce klasycne o nazwie Ecobaguette. Model produkowany z podstawowymi elementami. Przystępna cena. Wykonany ze stali 18 Cr o grubości 2.5 mm. Lustrzane odbicie. Konkurencyjna cena. Spzredaż odbywa się w opakowaniach powtarzalnych po 12 sztuk.

Sztucce Fjord
Sztućce Ecobaguette
Sztucce satyna

1. Niezwykły styl sztućcy satynowanych o pięknym deasingu. Model o nazwie Sonate. Idealny dla restauracji i nowoczesnych wnętrz gastronomicznych. Wykonane ze stali 18/10 i grubosci 3 mm. W sprzedaży występują 4 podstawowe składniki tj. widelec stołowy, łyżeczka do kawy, nóż stołowy, widelec do ciasta. Bardzo atrakcyjna cena.

2.  Nowoczesne sztucce o nazwie Alinea sanynowane. Wykonane ze stali 18/10. Gruba stal, podstawowe elementy o grubości 4 mm. Model sztućcy rozbudowany do 16 elementów. Nada urok każdemu lokalowi i wnętrzu.

Sztućce Sonate
Sztucce Alinea
 
Nawigacja
Kontakt
Rest
Profesionalne wyposażenie
gastronomii

Biuro Handlowe
ul.Płowiecka 5A
04-501 Warszawa.

tel. +48 692 093 908
tel /fax 022 879-70-07
rest@restgastro.pl

Sztućce, garnki
  © 2006 www.restgastro.pl
Wyposażenie gastronomii
sztućce, obrusy.
Projekt & cms: zstudio.pl
Polecamy: Znak CE - oznakowanie produktów.