wyposażenie gastronomii Warszawa
Wyposażenie dla Gastronomii, sztućce, obrusy
Warszawa wyposażenie gastronomii

Jako hurtownia wyposażenia gastronomii oferujemy do sprzedaży jako dealer firmy Nanochen wysoko gatunkowe środki czystości i higieny dla gastronomii, przemysłu spożywczego dodatków do sprzątania. Oferujemy między innymii: preparat do czyszczenia sprzętu agd, odkamieniacz do ekspresów, warników, zaparzaczy i czajników, płyn do mycia grili i piekarników, płyn do mycia naczyń, oraz zmywarek gastronomicznych, plyn nabłyszczający do zmywarek w gastronomii, płyn do mycia blatów i szyb, płyn do mycia łazienek, mydło w płynie, płyn do mycia glazury i wiele innych. Oferujemy produkty marki Clinex o rewelacyjnych parametrach, jakości i pełnej gwarancji, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klijentów. Oferowane marki Clinex oraz Namo Protect Silver to  profesjonalne środki do użytkowania w gastronomii, cateringu, zakładach przemysłowych, handlowych, usługowych, biurach, szkołach, przedszkolach, halach.  Produkty przystępne cenowo i konkurencyjne.  Towar wysyłamy na teren całego kraju.

Wszystkie oferowane  środki czystości i higieny są antyseptyczne, nie szkodzą na skórę człowieka i posiadają właśiwości bakteriobójcze. Jedyny wyjątek stanowi Clinex Grill.

Płyny do zmywarek

Płyn do zmywarek gastronomicznych.

Właściwości:
Skoncentrowany środek do mycia w zmywarkach gastronomicznych naczyń ze stali nierdzewnej, tworzywa sztucznego oraz porcelany. Doskonale czyści porcelanę, sprzęt oraz sztućce kuchenne. Nie nadaje się do mycia naczyń aluminiowych. Zaleca się stosowanie razem ze środkiem nabłyszczającym Clinex DiShine, uzyskując tym samym super połysk! Środek do użytku profesjonalnego i domowego.
Zastosowanie
Szczególnie polecany do profesjonalnych zmywarek w resturacjach, hotelach, zakładach zbiorowego żywienia oraz w automatycznych zmywarkach domowych.
Sposób użycia
Stosować zgodnie z zaleceniem producenta urządzenia myjącego.
Zalecane stężenie robocze od 0,1ml do 0,5ml na 1l wody, w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń

Płyn nabłyszczający do zmywarek gastronomicznych

Właściwości:
Skoncentrowany środek do płukania i nabłyszczania naczyń w zmywarkach gastronomicznych. Preparat sprawia, że umyte naczynia są błyszczące, bez zacieków, plam oraz osadów. Wyjątkowo dobre efekty uzyskuje się w połączenia z profesjonalnym płynem do zmywarek Clinex DishWash. Środek do użytku profesjonalnego i domowego.
Zastosowanie:
Szczególnie polecany do profesjonalnych zmywarek w restauracjach, hotelach, zakładach zbiorowego żywienia, cateringu, oraz w automatycznych zmywarkach domowych.
Sposób użycia:
Stosować zgodnie z zaleceniem producenta urządzenia myjącego.
Zalecane stężenie robocze od 0,1ml do 0,5ml na 1l wody, w zależności od stopnia zabrudzenia naczyń.

Produkty do łazienek

Płyn do mycia łazienek- Clinex W3 Multi

Właściwości
Wysokowydajny, skoncentrowany i szybko działający środek do codziennej pielęgnacji urządzeń sanitarnych kwasowo- i wodoodpornych (np. muszle klozetowe, pisuary, bidety, umywalki z porcelany, ceramiki), do gruntownego mycia posadzek w halach przemysłowych, basenach kąpielowych, pomieszczeniach sanitarnych, doskonale sprawdza się do czyszczenia fug. Skutecznie usuwa kamień wodny, osady wapienne, cementowe, urynowe, rdzę, tłuszcze oraz pozostałości mydlane. Idealny w kazdej gastronomii i użytku domowego.
Posiada przyjemny zapach.
Zastosowanie
Zastosować odpowiedni roztwór preparatu w aleźności od stosowanej metody mycia. Nadaje się zarówno do ręcznego jak i maszynowego mycia (z użyciem Clinex Anti-Foam). Środek przeznaczony do mycia i odkamieniania urządzeń gastronomicznych (piece konwekcyjne, bemary, kotły warzelne itp.), do czyszczenia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów, wanien, umywalek, kabin natryskowych, kafelek, otworów ściekowych, syfonów.
Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć. Na silne zabrudzenia stosować bez rozcieńczenia. Preparat nanieść na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na kilka minut i obficie spłukać wodą.
W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni stosować rozcieńczenia w% (od 50ml do 300ml środka na 10l wody).

Mydło w płynie-Clinex Liquid Soap

Właściwości
Mydło w płynie Clinex odświeża Twoją skórę pozostawiając ją miękką, gładką i pachnącą.

Zastosowanie
Mydło w płynie do mycia rąk

Odkamieniacze

Odkamieniacz do ekspresów kawowych-Clinex Destoner Coffee

Właściwości
Profesjonalny odkamieniacz do ekspresów kawowych wszystkich marek.Nowośc rynkowa. Dla pełno- i pół-automatów, systemów padowych i kapsiowych. Bezproblemowo poradzi sovie w ekspresach filtrowych oraz czajnikach, warnikach i zaparzaczach wody.  Jest bezzapachowy, a dzięki unikalnej formule znakomicie usuwa kamień wodny, nie pozostawiając po sobie żadnych chemicznych pozostałości czy posmaku. Regularne stosowanie przyczynia się do optymalnej jakości ekspresów i przedłuża ich żywotność. Chroni powierzchnie przez ponownym osadzeniem się kamienia wodnego. Maszyna po odkamienieniu i końcowym przepłukaniu jest bezpieczna dla żywotności.

Zastosowanie
Preparat do usuwania kamienia wodnego z ekspresów do kawy.

Sposób użycia
Stężenie średnio 30-200ml/1l wody, (czas reakcji 15-30 minut); w razie potrzeby, czynność powtórzyć

Odkamieniacz uniwersalny - Clinex Destoner

Właściwości
Skoncentrowany środek o działaniu odkamieniającym. Szczególnie zalecany do czajników, warników, zaparzaczy, grzałek elektrycznych, ekspresów do kawy, zlewów, brodzików, jak również wszelkich powierzchni niklowanych, chromowanych, stalowych, miedzianych itp. Oprócz działania odkamieniającego, jednocześnie nabłyszcza myte powierzchnie, nie powodując ich uszkodzenia. Preparat zalecany jest również do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń jako środek zapobiegawczy przeciw osadzaniu się kamienia - bieżące płukanie.

Zastosowanie
Preparat do usuwania kamienia wodnego z urządzeń gastronomicznych oraz w gospodarstwie domowym.

Sposób użycia
Stężenie średnio 30-200ml/1l wody (czas reakcji 15-30 minut), w razie potrzeby, czynność powtórzyć.
W przypadku użycia w zmywarkach, stężenie 30-200ml na cykl mycia.

Płyny myjące

Płyn do mycia grilli i piekarników - Clinex Grill

Właściwości
Preparat do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu, zadymień o bardzo silnym działaniu. Doskonale nadaje się do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów odpornych na działanie alkaliów. Idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw.

Zastosowanie
Środek zalecany do skutecznego czyszczenia grilli, piekarników, rożna, rusztów, płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, komór wędzarnianych itp. Nie niszczy powierzchni emaliowanych. Może być stosowany w technologii "aktywnej piany".

Sposób użycia
Stosować zawsze na zimnych piekarnikach i rusztach. Przed użyciem wstrząsnąć. Nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię nie rozcieńczony preparat. Pozostawić na około 5-10 minut do rozpuszczenia zabrudzeń, następnie czyszczone powierzchnie należy spłukać dokładnie wodą.

Preparat czyszcząco-nabłyszczający do stali nierdzewnej - Clinex Shine Steel

Właściwości
Preparat do czyszczenia i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej. Nadaje się do pielęgnacji szafek, zmywarek, lad chłodniczych, blaszanych obić drzwi wind i innych urządzeń ze stali szlachetnej. Charakteryzuje się łatwością rozprowadzania, nie pozostawiając na czyszczonej powierzchni tłustych plam, smug. Ujednolica czyszczoną powierzchnię, nadając jej połysk, konserwacje i chroni przed ponownym zabrudzeniem.
Preparatu nie należy stosować do powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Zastosowanie
Preparat szczególnie polecany jest do czyszczenia zewnętrznej oraz wewnętrznej zabudowy wind, balustrad, parapetów, klamek, gzymsów, podestów, listw ochronnych, urządzeń oraz mebli ze stali nierdzewnej.

Sposób użycia
Preparat gotowy do użycia.
Przed użyciem wstrząsnąć.
Rozpylić niewielką ilość środka na suchą, czystą powierzchnię. Następnie równomiernie rozprowadzić i wytrzeć do uzyskania naturalnego połysku.
Preparat usuwa brud i zacieki bez zarysowań.

Uniwersalny płyn do mycia podłóg - Clinex Floral

Właściwości
Skuteczny i niezawodny płyn do podłóg przeznaczony do codziennej pielęgnacji posadzek. Konserwuje,  oraz dzięki składnikom antystatycznym, zapobiega ponownemu przyleganiu kurzu i brudu. Wydajny i bardzo skuteczny, pozostawia gładkie, lecz nie śliskie podłogi. Odświeża myte powierzchnie nie pozostawiając smug. Pozostawia przyjemny, długotrwały zapach.

Zastosowanie
Do codziennej pielęgnacji wszelkiego rodzaju zmywalnych posadzek.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć.
Do codziennej pielęgnacji 50ml/10l wody.
Usuwanie silnych zabrudzeń 100ml/10l wody

Preparat do mycia gruntownego - Clinex Stripper

Właściwości
Preparat o bardzo dużej sile czyszczenia, przeznaczony do usuwania polimerów z powierzchni pokrytych powłokami nawarstwionymi w wyniku długotrwałej pielęgnacji, których do tej pory nie można było usunąć całkowicie lub częściowo zwykłymi środkami do mycia gruntownego. Bardzo skuteczny.
Zastosowanie
DO wodoodpornych, wrażliwych lub odpornych na zasady wykładzin podłogowych takich jak np.: linoleum, guma, PCV, poliolefiny, kamień naturalny i sztuczny.
Sposób użycia
Roztwór roboczy rozprowadzić na podłodze, pozostawiając do zadziałania, szorować, zebrać brudną wodę, zmyć gruntownie czystą wodą.
Zużycie na m2: mycie gruntowne: 90ml.

Płyn do mycia podłóg glazurowanych - Clinex Glazur

Właściwości
Najnowszej generacji skoncentrowany płyn do mycia i pielęgnacji podłóg glazurowanych. Płyn posiada doskonałe właściwości antystatyczne. Pogłębia naturalny kolor podłogi pozostawiając przyjemny zapach.
Zastosowanie
Do mycia podłóg glazurowanych w zakładach gastronomicznych, biurach i halach produkcyjnych
Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć.
Do codziennej pielęgnacji 50ml/10l wody.
Usuwanie silnych zabrudzeń 100ml/10l wody

Płyn do dezynfekcji blatów i urządzeń kuchennych - Nano Protect Silver Table

Właściwości
Preparat przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju uporczywych zabrudzeń z urządzeń, stołów, blatów, pojemników, wnętrz urządzeń chłodniczych, itp. Dzięki zastosowaniu aktywnego nanokomponentu likwiduje grzyby i bakterie oraz zapobiega ich ponownemu rozmnażaniu. Tworzy na powierzchni transparentną powłokę chroniącą przez przywieraniem brudu i tłuszczu. Doskonale czyści powierzchnie ze stali nierdzewnej, nadając im połysk. Nadaje się do mycia gruntownego, jak również do codziennego utrzymania czystości.

Zastosowanie
Do mycia i dezynfekcji wszelkiego rodzaju urządzeń kuchennych, również chłodniczych, stołów, blatów, pojemników, zaparzaczy, warników, stołów biesiadnych.

Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć.
Nanieść płyn bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, a następnie wycierać za pomocą szmatki lub papieru.

Produkty do klimatyzacji

Preparat do odświeżania klimatyzacji - Nano Protect Silver Nice

Właściwości
Preparat gwarantuje doskonałą higienę wewnątrz pomieszczeń gastronomicznych, biurowych i samochodów, eliminując nieprzyjemny zapach. Dzięki zastosowaniu aktywnego nanokomponentu likwiduje grzyby i bakterie również z grupy "legionella" oraz zapobiega ich ponownemu rozmnażaniu. Tworzy transparentną powłokę ochronną, która modyfikuje powierzchnię zapobiegając ponownemu zbieraniu się kurzu i brudu w trudno dostępnych miejscach. Eliminuje nieprzyjemny zapach. By osiągnąć lepszy efekt czystości zaleca się zastosować przed tym zabiegiem produkt Clinex A/C.
Zastosowanie
Do dezynfekcji i zabezpieczania klimatyzacji i wentylacji zarówno przemysłowych jak i samochodowych. Doskonale odświeża i zabezpiecza przed nieprzyjemnym zapachem.
Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć.
W czasie czyszczenia wyłączyć klimatyzację. Nastawić nagrzewnicę na zimny nawiew powietrza. Wyjąć filtr antypyłkowy systemu klimatyzacji. Ustawić tryb pracy wentylatora na recyrkulację wewnętrzną. Uruchomić dmuchawę na maksymalnych obrotach. Rozpylić środek czyszczący bezpośrednio do środka głównego kanału dolotowego klimatyzacji. Wyłączyć dmuchawę i odczekać 15 min za zewnątrz samochodu bądź pomieszczenia z klimatyzacją. Po tym czasie można uruchomić klimatyzację.

Płyn czyszczący do klimatyzacji - Clinex A/C

Właściwości
Niezawodny płyn czyszczący klimatyzację z nawarstwionego kurzu i brudu. Gwarantuje doskonała higienę wewnątrz pomieszczeń i samochodu.
Zastosowanie
Do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji przemysłowych jak i samochodowych.
Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć.
Rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię, następnie rozprowadzić po niej pędzelkiem lub mokrą szmatką.
Preparat spłukać wodą i przetrzeć do sucha.
By osiągnąć dłuższy efekt czystości zaleca się zastosować po tym zabiegu produkt Nano Protect Silver Nice.

Neutralizacja zapachów

Preparat do neutralizacji zapachów - Nano Protect Silver
Odour Killer

Właściwości
Nowoczesny preparat do neutralizacji zapachów. Zawiera aktywne nanocząsteczki, które łącznie z innymi składnikami sprawiają, że preparat ma unikatową zdolność likwidowania nieprzyjemnych zapachów. Usuwa przykre zapachy pochodzenia organicznego przez ich katalityczne utlenianie, oczyszcza powietrze dając efekt świeżości. Posiada własności permanentnego działania, a nie tylko w chwili zastosowania. Aktywne nanocząsteczki neutralizują całkowicie nieprzyjemne zapachy, usuwając nie tylko skutki, ale przede wszystkim przyczyny jego powstawania. Nie pozostawia plam.
Zastosowanie
Do neutralizacji zapachów. Zwalcza i neutralizuje zapachy kuchenne i sanitarne, zapach dymu tytoniowego, spalin samochodowych, potu, zapachy gnilne oraz przykre zapachy zwierzęce (pies, kot, koń i roślinne. Nie tylko maskuje nieprzyjemne zapachy, lecz całkowicie je neutralizuje. Dostępny również w wersjach zapachowych.
Sposób użycia
Przed użyciem wstrząsnąć.
Rozpylić w powietrzu kierując strumień w górę bądź w miejsce powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Preparat do usuwania tłustych zabrudzeń

Clinex 4 Dirt - biodegradowalny, uniwersalny preparat do usuwania tłustych zabrudzeń.

Skoncertowany preparat przeznaczony do bardzo trudnych zabrudzeń i tłustych z powierzchni takich jak: posadzki betonowe, PCV, kamienia naturalnego i sztucznego, kafli itp. występujących w przemyśle i gastronomii. Preparat doskonale rozpuszcza stare zabrudzenia olejowo-tłuszczowe pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zanieczyszczenia ropopochodne i wielowarstwowe powłoki brudu. Nadaaje też się idealnie do mycia maszyn i urządzeń gastronomicznych.  Może też być używany do mycia ręcznego, maszynowego i prania odzieży roboczej.

Zastosowanie  tego preparatu idealne w gastronomii, przetwórstwie rolno-spożywczym, w halach przemysłowych i warsztatach samochodowych i remontowych.


 
Nawigacja
Kontakt
Rest
Profesionalne wyposażenie
gastronomii

Biuro Handlowe
ul.Płowiecka 5A
04-501 Warszawa.

tel. +48 692 093 908
tel /fax 022 879-70-07
rest@restgastro.pl

Sztućce, garnki
  © 2006 www.restgastro.pl
Wyposażenie gastronomii
sztućce, obrusy.
Projekt & cms: zstudio.pl
Polecamy: Granity Skwara nagrobki graniutowe