wyposażenie gastronomii Warszawa
Wyposażenie dla Gastronomii, sztućce, obrusy
Warszawa wyposażenie gastronomii
Prosty separator tłuszczu z polietylenu

Urządzenie w cenie promocyjnej.
Wszelkie informacje o separatorze na podstronie: http://www.restgastro.pl/1136561977/separator_prosty.html
Prosty separator tłuszczu i oleju
Prosty odstojnik tłuszczu i oleju
Podgrzewacz potraw-tani

Oferujemy do sprzedaży w cenie promocyjnej za 192 złote netto podgrzewacze typu roll-top do potraw na pastę czyli żel. Urządzenie wykonane ze stali. Pokrywa uchylna zdejmowana wykonana z poliwęglanu. Można ją stosować tez jako pokrwę do tac i koszy na pieczywo typu GN 1/1.
Zaparzacz z automatycznym poborem wody

Zaparzacz kawy z automatycznym poborem wody, może też idealnie służyć jako warnik do gotowania wody CBS 31A współpracujacy z termosem ZS o pojemności 2,5 litra z grawitacyjnym spustem i szklanym wkładem do wielogodzinnego przetrzymywania płynów. Zaparzacz automatycznie pobiera wodę, o wydajności 25 litra/h, czyli 200 filiżanek. Napięcie 230 V i mocy 2,2 KW. Idealny do każdego barku, stołówki, zakładu gastronomicznego. Bardzo dobra promocyjna cena urządzenia.
Termos ZS- 2.5 litra

Termosy o pojemnosci 2.5 litra z grawitacyjnym spustem i szklanym wkładem. Posiada niezwykłe właściwości izolacyjne, zatrzymuje ciepło praktycznie przez 12 godzin. Termos współpracuje idealne z zaparzaczem CBS 31A, lub jako urządzenie samoczynne.
Nakładki na stoły

W ramach wyposażenia gastronomii oferujemy w ofercie specjalnej nowe  nakładki  jako nakrycie stołu. Wykonane ze specjalnej tkaniny plamoodpornej o powłoce telfonu. Skład tkaniny w 60 % bawełna, oraz 40% poliestru. Nakrycia sprawiają wrażenie tkaniny naturalnej o grubym splocie i doskonale imituje tkaninę bawełnianą lub lnianą. Bardzo latwo się spiera w temperaturze 40 stopni, oraz prasowanie wymaga tylko 150 stopni. Nie wolno wyrobu chlorować. Kolor tkaniny to stary róż.

. Wymiary nakładki:             77 cm x 66 cm. Cena netto za sztukę - 13.00 zł.

Nakładki
Przekładki
 
Nawigacja
Kontakt
Rest
Profesionalne wyposażenie
gastronomii

Biuro Handlowe
ul.Płowiecka 5A
04-501 Warszawa.

tel. +48 692 093 908
tel /fax 022 879-70-07
rest@restgastro.pl

Sztućce, garnki
  © 2006 www.restgastro.pl
Wyposażenie gastronomii
sztućce, obrusy.
Projekt & cms: zstudio.pl
Polecamy: Znak CE - oznakowanie produktów.