wyposażenie gastronomii Warszawa
Wyposażenie dla Gastronomii, sztućce, obrusy
Warszawa wyposażenie gastronomii
CATERING

Wyposażenie do cateringu musi być nie tylko estetyczne ale  przede wszystkim funkcjonalne , łatwe do transportu i trwałe . Przedstawiamy tu skróconą ofertę takiego wyposażenia.

 • patery
 • podgrzewacze  i  kociołki  do zupy oraz płyty grzewcze
 • paliwko-żel, pasta do podgrzewaczy
 • podstawki pod  sztućce  serwisowe
 • warniki  i  perkolatory
 • dyspensery
 • termosy
 • przywieszki bankietowe  / skertingi /
 • stoły bankietowe
 • sztućce
 • szkło
 • pucharki
PATERY

do  tortów , ciast i owoców . Jedno lub wielopoziomowe,  wykonane  z tworzywa,  szkła i  wysokogatunkowej  stali .
 
Jest to tylko przykładowa skrócona oferta.
Taca wielopoziomowa
Taca
Patera do ciasta
Patera do owoców
Patera do ciasta
Patera do tortów
 do  owoców  i  serów  z  pokrywą  uchylną .
Średnica 30 cm , wysokość 11 cm
PODGRZEWACZE / CHAFING DISHE/ I KOCIOŁKI DO ZUPY ORAZ GORĄCE PŁYTY

Pogrzewacze gastronomiczne na paliwo stałe, lub z grzałkami elektrycznymi. Oferujemy okrągłe, lub prostokątne z pokrywami nakładanymi lub uchylnymi typu Roll Top. Urządzenia idealne na stół szwedzki dla barów, restauracji, cateringu, firm prowadzących stoły śniadaniowe i bankietowe. Można podgrzewacz wszelkie potrawy mięsne i kiełbaski, w tym parówki. Podgrzewacze oferowane wykonane z wysoko gatunkowej stali polerowane, lub tańsze typowo caterigowe.


GORĄCE PŁYTY 53 X 32,5 CM
Płyty elektryczne do podgrzewania
płyta 570 W, h-4 cm
podstawka do sztućcy serwisowych
płyta 190 W , h-2,5 cm

Do podgrzewania potraw w podgrzewaczach gastronomicznych oferujemy grzałki elektryczne lub paliwo [ pasta, paliwko ] bardzo energetyczne  wysokiej i bardzo wysokiej jakości. Produkt bezpieczny, czysty, w czasie spalania bezzapachowy, zawierający nietoksyczny etanol. Puszki po 0,2 kg. Opakowania zbiorcze od 48 do 72 puszki.

Pasta (paliwo) w puszkach
Grzałka elektryczna
Paliwo (paliwo) w puszkach
Podgrzewacze gastronomiczne.
Podgrzewacz
Podgrzewacz
Podgrzewacz


Kociołki  do zupy - 
elektryczne o pojemności 10 l.  w obudowie metalowej lub z tworzywa.


Kociołek poj. 10 l.
Kociołek poj. 4,5 l.
Kociołek poj. 6,8 l. moc 1000W
Podgrzewacz - dyspenser do mleka
TERMOSY I WARNIKI ANIMO

WARNIKI  I  TERMOSY  ,ANIMO, wykonane  są  ze  stali  nierdzewnej. Posiadają  podwójne  ścianki  z  izolacją  wykonaną  z pianki  poliuretanowej. Wyposazone  są  w  termostaty regulujące  temperaturę, bezkroplowe  kraniki  oraz  wskażniki  poziomu  wody.


TERMOSY - STANDARDOWE  LUB WYPOSAŻONE  DODATKOWO  W  GRZAŁKĘ  


WARNIKI -  w wersji  z termostatem do  temperatury  110 C, o  konstrukcji jednopłaszczowej zalewane  ręcznie  od  góry o  pojemności 10, 20, 27, 35  litrów  lub  z  podwójnie  izolowaną  ścianką  z  podłączeniem  do  wody  lub  zalewane  ręcznie  o  pojemności ; 5, 10, 20 litrów.

Termosy AMIMO z grzałką lub bez o pojemności : 4,6,8,10,12,16,20,25 litrów.
Warniki jednopłaszczowe ręczne o pojemności 10, 20, 27,35 litrów
Warniki izolowane z podłączeniem do wody i bez o pojemności : 5, 10 , 20 litrów
WARNIKI I PERKOLATORY

Bardzo funkcjonalne urządzenia służące do podgrzewania i gotowania wody  oraz  do zaparzania kawy i herbaty. Niezbędne na zapleczu i stole bankietowym . Z podłączeniem do   sieci wodociągowej  lub zalewane ręcznie z góry, o  zróżnicowanej jakości i cenie .
WARNIK Z PODŁ. DO WODY
ZAPARZACZE POJ. 5 , 10 , 15 l.
WARNIK poj. 30 l.
DYSPENSERY

Urządzenia  do porcjowania  soków , mleka  , musli  i pieczywa, oraz dyspenser do serwetek. 
Wykonane ze szkła , metalu , drewna  i poliwęglanu .

PRZYWIESZKI BANKIETOWE /SKERTINGI/ OBRUSY I KLIPSY

Przywieszki, czyli skertingi szyjemy w dowolnej długości odcinkach z taśmą do mocowania na rzep. W pełnej gamie kolorystycznej i ze zróżnicowanymi rodzajami marszczeń. Wykonujemy je z kilku rodzaju tkanin jedno i dwustronnych, w tym z tkaniny shantung. Idealne wykonanie i wykończenie. Skertingi oferujemy dla wszelkich zakładów gastronomicznych, cateringu i firm prowadzących stoły śniadaniowe i bankietowe.
Obrusy w dziale - sala restauracyjna.
Skertingi-przywieszki bankietowe
Skertingi-falbany
Falbana marszczona w drobne zakładki
Przywieszka, marszczona w stosunku 1:3 z taśmą do rzepa
Skerting marszczony 1:2 z taśmą rzepa
Klipsy metalowe i uchwyty do kieliszków

Klipsy metalowe wykonane ze stali produkowanej w Niemczech w formie ślimaków. Zaczepy bardzo mocne, sprężyste, grube, odłuszczane i lakierowane techniką piecową na biało w raz z mocowanym rzepem. Towar sprzedawany na różne grubości stoły według zapotrzebowania Szanownych klijentów. Klipsy idealne do mocowania skertingów, skirtingów czyli przywieszek bankietowych. Oferujemy najlepszy towar na rynku Polskim w swoich właściwościach użytkowych, praktycznie niezniszczalne w lokalach gastronomicznych i firmach cateringowych

 Uchwyty do kieliszkow  z tworzywa sztucznego  do mocowania na talerzu. Bardzo funkcjonalne pozwalają klientowi mieć jedną wolną rękę w trakcie konsumpcji. Idealne na przyjęcia na stojąco.

Najlepsze klipsy, zaczepy do skirtingów
Klipsy metalowe
Uchwyt do kieliszków talerzowych
Klipsy z poliwęglanu

Oferujemy do mocowania przywieszek bankietowych, skertingów, falban bardzo mocne z przezroczystego poliwęglanu, czyli z tworzywa sztucznego doskonałej jakości produkt USA klipsy czyli zaczepy. Model Multii jest klipsem uniwersalnym, elastycznym, nie pękającym. Idealny do stołów o grubości od 19 do 50 mm. Posiada tez oryginalny rzep Velcro, który służy do mocowania przez długie lata. Zapraszamy restauracje, kawiarnie, domy weselne i sale bankietowe, oraz hotele, motele, kluby i wszelkie zakłady żywienia zbiorowego
Klipsy z poliwęglanu
Klipsy z przezroczystego tworzywa
Uchwyty do skertingów
TERMOSY

 Wykonane ze stali nierdzewnej i lakierowane a także z  tworzywa  , z kranem i bez kranu  do potraw  o poj od  0,3 l. do  30 l.
 Najmniejsze z przeznaczenie do użytkowania w pokojach hotelowych i stołach   konferencyjnych  po  większe  na  stoły  bankietowe , stołówki  i  stoły  szwedzkie. Odkręcane,  z  przyciskiem  lub  pompką.

dzbanki wysokiej jakości poj. 0,4 l. 0,6 l. 1 l.
Termos poj. 1,5 l. , 2 l.
Termos poj. 1,3 l. wkład metalowy
TERMOSY O DUŻEJ POJEMNOŚCI

Termos poj. 10 , 20 l.
Termos poj. 2,5 l. 3,5 l.
Termosy poj. 10,20, 40 l.
TERMOS 10 L.

Wykonany z tworzywa  i wysoko polerowanej  stali  z odpinaną  rączką  do  przenoszenia  i  bardzo  funkcjonalnymi  3  składanymi  nóżkami  do  postawienia . Oraz termosy LUXUS  amerykańskiej firmy FETKO przeznaczone do biur,  urzędow i wyskoiej klasy  hoteli..

Termosy-Pojemność 10 l.
Termos LUXUS poj. 4;6;8 l.

Termosy  holenderskiej  firmy ANIMO to  urzadzenia wysokiej klasy . Wykonane w całości  ze  stali  nierdzewnej,   ścianki i  pokrywa  izolowane  pianką  poliuretanowa  a  styropianem  lub powietrzem  jak  większośc urzadzeń  na  rynku.  Wystepują  w  wersjach:

 1. termos  z  kranikiem.
 2. termos  z  kranikiem  i  wskaznikiem  poziomu  płynu.
 3. termos  z  grzałką , kranikiem  i  wskaznikiem poziomu  płynu.

Grzałka  zapewnia  utrzymanie  stałej  temperatury  płynów   wewnątrz  termosu

 

Termosy ANIMO Z GRZAŁKĄ ELEKTRYCZNĄ
Termos poj. 5, 10, 20, 40 l.z kranem lub bez
Termos ze stali, poj 13, 16 l. dwa krany. Wysokie składane nóżki

Termoporty z pianki poliuretanowej  GN 1/1 I GN 2/3  o wysokośći  10-30 cm

 

Stoły składane melaminowane blaty

Stoły rozkładane okrągłe, prostokątne i koktajlowe wykonane na podstawach stelaża z profili metalowych malowanych proszkowo na kolor czarny, lub metaliczny, oraz blaty melaminowane o grubości 18 mm, krawędż blatów zakonczona ceownikiem aluminowym. Wszyskie stoły można sztaplować, są zabezpieczone przed porysowaniem blatów. Wszyskie stoly bardzo trwałe i solidne. Atrakcyjne ceny.
Stół składany melaminowany okrągły
Stół prostokątny rozkładany
Stolik koktajlowy wysoki
Widok stołu okrągłego od podstawy
Podstawa stoły prostokątnego
Widok podstawy stolika koktajlowego
STOŁY BANKIETOWE SKŁADANE

 Stół bankietowy z tworzywa wielofunkcyjny składany idealny do cateringu, imprez plenerowych, bufetu. Produkt bardzo  stabilny i wytrzymały na obciążenia. Składany do przenoszenia w formie walizki z uchwytamy. Waga 19 kg. Bardzo stabilna powierzchnia z twardego, latwozmywalnego tworzywa sztucznego. Posiada nogi z lakierowanej stali. Posiada bardzo niską przystępną cenę jak na ten produkt wysokiej klasy.

Wymiary stołu: szerokość-1829 mm, głębokośc-762 mm, wysokość-736 mm.

Wygląd stołu rozłożonego
Stół złożony jako walizka
Ławki bankietowe rozkładane

Stoły bankietowe z blatem meblowym, składane zaprojektowane z myślą o imprezach konferencyjnych lub bankietowych.Wykonane z możliwością składowania w stosie. Po złożeniu stół jest wąski i można go składać w różnych miejscach. Posiadają metalową lakierowaną ramę oraz blaty melaminowane w 5 kolorach: klonu, buku, wiśni, calvadosa i orzecha. Wysokość każdego stołu 725 mm.  Stoły dostępne w trzech wymiarach:

                                         1600x800          1800x800         2000x800

Niezastąpione w lokalach gastronomicznych i firmach cateringowych.

Stoły bankietowe
Gama stołów rozkładanych prostokątnych

Stół składany prostokątny
Stół bankietowy składany prostokątny
Stół cateringowy składany prostokątny
Stoły bankietowe składane okrągłe

1. Stół koktajlowy  z tworzywa,  okrągły rozkładany. Wykonany z materiałów jak stół prostokątny. Wysokośc stołu 116 cm, o średnicy blatu 70 cm i wadze 9 kg. Stół posiada do łączenia system wtykowy. Stoły bardzo wytrzymałe, solidne, najlepsze na naszym rynku. Idealne na bankiety i transportu dla firm cateringowych, restauracji, zakładów pracy, stołówek.

2. Stół bankietowy składany o 4 nogach. Wymiary stołów oferowanych do sprzedaży o średnicy 180, 160, 140 cm. Blaty standartowe 1,8 cm. Niezwykle funkjonalne. Wykonanie wg norm Europejskich. Niezniszczalne w prawidłowym użytkowaniu.

Stół okrągły rozłożony
Stół okrągły składany o 4 nogach
Stoły na zaplecze kuchenne i cateringu

Stół składany 2 półkowy
Stół składany 1 półkowy
SZKŁO I SZTUĆCE

Na  wystawne  bankiety i duże imprezy  plenerowe czyli w rożnej jakości i cenie.

Sztucce N-66
Zestawy kieliszków
Szklanki do soków
Szklanki do piwa
 
Nawigacja
Kontakt
Rest
Profesionalne wyposażenie
gastronomii

Biuro Handlowe
ul.Płowiecka 5A
04-501 Warszawa.

tel. +48 692 093 908
tel /fax 022 879-70-07
rest@restgastro.pl

Sztućce, garnki
  © 2006 www.restgastro.pl
Wyposażenie gastronomii
sztućce, obrusy.
Projekt & cms: zstudio.pl
Polecamy: Granity Skwara nagrobki graniutowe