wyposażenie gastronomii Warszawa
Wyposażenie dla Gastronomii, sztućce, obrusy
Warszawa wyposażenie gastronomii
Stacja serwisowa do kawy i herbaty

Podstawa serwisowa do kawy i herbaty, podwójna na dwa 2 termosy z pomką. Przystawka powyższa nadaje się do wszystkich termosów występujących na rynku, które posiadają średnicę podstawy do 19 cm. Stacja kawowa wykonana z mocnego tworzywa sztucznego produkcji niemieckiej. Dzięki wyjmowanej podstawce pod termosy pasuje do różnych filiżanek i kubków o różnych wymiarach. Artykuł posiada 5 przegródek na kubki, łyżeczki lu mieszadełka, mleko, cukier. Waga 2.5 kg, o szerokości 33 cm, długości 65.5 cm i wysokości 145 mm. Termosy ewentualnie występują jako osobne dodatki. Oferta stacji idealna na wszelkie stoły śniadaniowe, bankietowe w restauracjach, barach, stołówkach, fimach cateringowych, stacjach benzynowych, salonach sprzedaży i zakładach pracy. Podana kawa lub herbata ma estetyczny wygląd i łatwo utrzymać czystość na stole lub ladzie .
W komplecie znajdują się 2 podstawki z tworzywa i 2 podkladki ociekowe.
Podstawa serwisowa do kawy
Termosy do kawy, herbaty

1. Termos ze stali nierdzewnej 2 litrowy z pomką. Pokrywa wykonana z tworzywa sztucznego. Wymiary o podstawie 150 mm, oraz wysokości 325 mm. Idealny do oferowanej podstawy serwisowej, spełnia też rolę termosa uniwersalnego w szerokiej gastronomii.

2. Termos z pomką o pojemności 2.5 litra i podstawy 160 mm, oraz wysokości 330 mm. Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej o wysokich parametrach użytkowych. Towar idealny do oferowanej podstawy serwisowej, spelnia tez rolę termosa na stoły i zaplecza w gastronomii.

Termos 2 litrowy
Termos 2.5 litrowy
 
Nawigacja
Kontakt
Rest
Profesionalne wyposażenie
gastronomii

Biuro Handlowe
ul.Płowiecka 5A
04-501 Warszawa.

tel. +48 692 093 908
tel /fax 022 879-70-07
rest@restgastro.pl

Sztućce, garnki
  © 2006 www.restgastro.pl
Wyposażenie gastronomii
sztućce, obrusy.
Projekt & cms: zstudio.pl
Polecamy: Znak CE - oznakowanie produktów.