wyposażenie gastronomii Warszawa
Wyposażenie dla Gastronomii, sztućce, obrusy
Warszawa wyposażenie gastronomii
Termosy

Oferujemy dla naszych odbiorców  termosy do cieplych i schłodzonych napoi  wysokiej jakości i klasy z przeznaczeniem na stoły konferencyjne, bufety śniadaniowe, pokoi hotelowych i biurowych, sal bankietowych, Termosy wykonane są z najwyższej jakości stali, szkła i tworzywa sztucznego. Urządzenia poniższe jako wyposażenie są idealne dla restauracji, hoteli, zajazdów, barków, klubów, zakładów pracy i biurowych, oraz innych zakładów gastronomicznych. Mają estetyczny wygląd i wielkie walory użytkowe.

Termosy większej pojemności, oraz z niższej półki cenowo dla całej gastronomii i cateringu oferujemy na podstronie http://www.restgastro.pl/catering.html

_______________________________________________________________________________________ 

1. Termosy  konferencyjne z przyciskiem F 15- o pojemności 1.5 litra i F20 o pojemności 2 litrów. Wysokie właściwości termoizolacyjne, dzięki próżni zawartej między dwoma stalowymi ściankami. Wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 satynowane.

2. Termosy konferencyjne Q-line ze stali nierdzewnej z podwójną śnianką i uchylnymi pokrywkami o pojemności: 0.3; 0.5; 1.0 litra. Towar najwyższej jakości. Idealne na stoły, oraz do cateringu.

3. Termosy konferencyjne z przyciskiem, oraz szklanymi wkładami o num: katalogowych 42193-1,9L; 42192-1,6 L; 42191-1,3 L.

F15- Termos o poj. 1,5 i 2 litra
Termosy Q-line o pjemności 0.3; 0.5; 1.0 litra
Termosy konferencyjne ze szklanym wkładem
Termos 3 litrowy z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej

1.Termos wykonany ze stali nierdzewnej z podwójnymi ściankami, oraz z nowoczesnym systemen próżniowym, co zapewnia długotrwałeutrzymywanie temperatury gorących lub zimnych napoi. Urządzenie posiada pokrywę i podstawę z tworzywa sztucznego na filiżanki lub kubki o wysokości 11 cm, oraz posiada zamontowany uchwyt do przenoszenia, oraz wskażnik poziomu płynu. Pojemność termosu 3 litry. Idealny na stół konferencyjny, biesiadny lub do cateringu.
Termos 3 litrowy metalowy

1. Termos konferencyjny wykonany ze stali nierdzewnej VS 15 o pojemności 1.5 litra lub VS 20 o 2.0 litrach.   Posiadają wysokie włościwości termoizolacyjne, dzięki próżni zawartej między dwoma ściankami stalowymi.                                                                                                                                                                                      2. 2.Termos - wykonany ze stali nierdzewnej z podwójną ścianką oraz pomką o pojemności 2,5 litra. Posiada zabezpieczenie przed kapaniem. Bardzo dobre właściwosci izolacyjne.

Termos VS 15, VS 20
Termos z pomką 2.5 litra
Termosy stołowe:
1 Termosy uniwersalne do herbaty na stoły wykonane ze stali nierdzewnej, o podwójnych ściankach, posiadają doskonałe właściwości izolacyjne, oraz trwałe odkręcane pokrywki w kolorze żółtym. Występują w trzech odmianach o pojemności 1; 1,5; oraz 2 litrowe
2. Termosy uniwersalne do kawy na stoły wykonane ze stali nierdzewnej, o podwójnych ściankach, posiadają doskonałe właściwości izolacyjne, oraz trwałe odkręcane pokrywki w kolorze czarnym. Występują w trzech odmianach o pojemności 1; 1,5; oraz 2 litrowe.
Termosy do herbaty (448)
Termosy do kawy(448)

Termosy uniwersalne:

1. Termosy uniwersalne nadajace sie na każdy stół gastronomiczny zakręcane. Wykonane ze stali, głowica i rączka plastykowa z przyciskiem o pojemnosci 1,2; 1,5 i 2,0 litra.

Termos 1,5 i 2 litrowy CT
Termos z pomką CT o poj. 2,5 i 3,5 L
Termosy z pomką:
1. Termos z pomką wykonany ze stali nierdzewnej wysokogatunkowej o pojemości 2,5, oraz 3,5 litra. Posiada wysokie właściwości termoizolacyjne za pomocą zawartej przetrzeni pomiędzy dwoma śniankami stalowymi.
2. Termosy z pomką wykonane ze stali nierdzewnej, powierzchnia satynowana. Pojemności 2,5 i 3,5 litra. Posiada wysokie właściwości termoizolacyjne za pomocą zawartej przetrzeni pomiędzy dwoma śniankami stalowymi. Zamontowane półautomatyczne podnoszone pomki.
Termos HG o pojemności 2,5 i 3,5 litra
Termosy HF. Pojemność 2.5 i 3.5 l
Termosy firmy Fetco - doskonała jakość wykonania i użytkowania.
TPD15-termos o pojemności 6 L.
Termosy Luxus o pojemności 4,6,8 L
TPD30-termos o pojemności 12 L.
Termos AP 3.0 o pojemnosci 3 litrów
SS1.9 Termos o pojemnosci 1.9 litra
Termosy 1 litrowe firmy Fetko zakręcane. Bardzo szczelne i wygodne w użytkowaniu. Cena ze starego roku.
Termos 1 litrowy
Termosy o dużej pojemności
Termosy o pojemności 10 i 20 L
Termos 13 litrowy
Termosy poj.10, 20,40L
Termos Luxus wykonany z tworzywa  i wysoko polerowanej  stali  z  rączką  do  przenoszenia  i  bardzo  funkcjonalnymi  3   nóżkami  do  postawienia. Bardzo innowacyjne urządzenie izolowane próżniowo oferują bardzo długie utrzymywanie temperatury, oraz bezpieczne do transportu. Doskonałe do podawania gorących napoi jak również wrzątku oraz napojów chłodzących. Wbudowane elekroniczne wskażniki.
Termos Luxus o pojemnosci 10 litrów
Termosy dwuścienne profesjonalne

Oferujemy gastronomiczne specjalistyczne termosy profesjonalne dwuścienne z pokrywami i kranami umieszczonymi jak w warnikach. Oferujemy urządzenia całkowicie izolowane,idealne do zimnych napoi lub z opcją podgrzewania, lub dodatkowo z zamontowanym termostatem i z rurkami do sprawdzania zawartości cieczy. Termosy o najwyzszych parametrach wykonania, o różnych pojemnościach od 5 do 40 litrów pojemnosci.

Termos podgrzewany z rurką
Termos dwuścienny podgrzewany z termostatem
Warniki do wody

Warniki najwyższej klasy, bardzo funkcjonalne i estetyczne. Urządzenia te są idealne do gotowania wody do zaparzania kawy i herbaty instant. Idealne na stoły bankietowe i śniadaniowe dla wszystich firm gastronomicznych, cateringowych i prowadzących zbiorowe żywienie dla pracowników.

Niższej klasy i cenowo urządzenia oferujemy na podstronie: http://www.restgastro.pl/catering.html

___________________________________________________________________________________

          1. Warnik Bonamat HW 510 do wrzącej wody o pojemności 8 litrów i wydajności 30 litrów na godzinę. Potrzebne napięcie sieci 230/400 V i mocy 2850 W. Wymiary urządzenia 290x438 mm. Posiada manualne uzupełnienie wody.

          2. Warniki Coffee Queen HVM/MVA do goracej wody o pojemności 10 litrów. Urządzenie przenośne i posiada ręczne uzupełnienie wody. Potrzebne napięcie 230/400V. W ofercie są warniki automatyczne 10 i 20 litrowe. Moc urządzeń od 2200 do 6000 W. Wymiary warnika prezentowanego 250x420x500 mm.

Uwaga: W ofercie posiadamy na indywidualne zamówienie warniki o większych wydajnościach serii Bonamat na stałe podłączene do sieci wodnej lub z manualnym uzupełnieniem wody.

Warnik Bravilor Bonamat HW 510
Warnik Coffee Queen HVM/MVA
Warniki do gorącej wody firmy FETCO- automaty z podłączeniem do wody z kanalizacji.
Warnik HWB2 o pojemności 6 L.
Warnik HWB5 o pojemności 18 L.
Warniki - do wody:  Idealne urządzenia  do gotowania wody na potrzeby przygotowania herbaty, kawy, różnych napojów i zup instant. Oferowana warników seria HWT jest zalewana z góry, oraz posiada ręcznie zainstalowany regulator temperatury. Osiągana temperatura to zakres od 30 do 90 stopni. Oferujemy warniki o pojemności 6, 10, 15, 20 litrów. Najwyzsza jakość wykonania i użytkowania na stołach i zapleczach. Wszytkie modele posiadają 1800 W mocy oraz potrzebują napiecie na 230 V. Ustawiona temperatura utrzymuje swoje właściwości podczas całego cyklu podgrzewania. Urządzenia sa zalewane ręcznie.
Warniki zalewane do wody
Warniki i zaparzacze zalewane
Zaparzacze o pojemnosci 10, 15, 20 L
Warnik do wody 10 litrowy
Warnik o pojemnosci 30 L
Warnik 28 litrowy
Warniki zalewowe o podwójnych ściankach

Warniki do gotowania napojów o podwójnych ściankach.

Urządzenia bardzo nowoczesne o podwójnych ściankach, izolowane. Występują w dwóch wersjach jako 9 i 18 litrowe. Warniki te posiadają tacki ociekowe z kratką wykonane ze stali nierdzewnej. Wskażnik odkamieniania, oraz krany zapobiegającemu kapaniu. Obudowy i zbiorniki ze stali nierdzewnej ze spawanymi rączkami.

Warniki do grzanego wina

1.Warnik do grzanego wina, piwa i wody o pojemności 25 litrów. Komora urządzenia wykonana ze stali nierdzewnej, a podstawa i kranik z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Pokrywa warnika ze szkła hartowanego. Wymiary o podstawie 450 mm i wysokości 470 mm. Urządzenie najwyższej klasy.

2. Warnik-kociołek do grzanego wina, piwa o pojemności 29 litra. Urządzenie jest emaliowane i z tego powodu nie przyswaja żadnych zapachów innych od smaku wlanego napoju.

3. Warnik do grzanego wina, piwa i wody o pojemności 30 litrów. Komora urządzenia wykonana ze stali nierdzewnej, a podstawa i kranik z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Pokrywa warnika ze szkła hartowanego. Wymiary o podstawie 450 mm i wysokości 520 mm. Urządzenie najwyższej klasy produkowane w Niemczech.

Warniki zalewane mają wielolakie zastosowanie, grzane wino utrzymuje swoją temperaturę przez cały okres serwowania trunku, bez potrzeby dogrzewania dla każdego klijenta. Idealne do restauracji, barów i firm cateringowych. Łatwe do utrzymania w czystości i łatwe w obsłudze.

Warnik do grzanego wina 25 litrowy
Warnik-kociołek do grzańca
Warnik do grzanego wina 30 litrów
Warnik do gotowania mleka i czekolady

1. Warniki jako dwuścienne urządzenia do gotowania, podgrzewania mleka na stole bankietowym, śniadaniowym, gastronomicznym. Najwyższa jakość, światowa renoma, wykonane ze stali nierdzewnej, rurką do sprawdzania zawartości cieczy. Oferujemy trzy rodzaje warników HM 505 o pojemności 5 listrów, HM 510 dziesięcio litrowy, oraz HM 520 o ilości  20 litrów podgrzewanegop mleka.

2. Warnik jako urządzenie o podwójnych ściankach do podgrzewania gorącej czekolady o nazwie handlowej HCM 510 z termostatem, zabezpieczeniem temperatury, oraz z magnetycznym systemem do mieszania produktu. Warnik wysokiej klasyi niezawodny w działaniu. Idealny do każdej gastronomii.

Warnik do gotowania mleka
Warnik do podgrzewania czekolady
Warniki najwyższej klasy

I. Warniki do gotowania wody bez podłączenia do wody, czyli zalewane ręcznie najwyższej klasy i jakości serii HW. Czyli gorącą wodę można podać na kawę, herbatę lub zupki w kazdym miejscu lokalu. W sprzedaży dostępne są różne modele do różnych zastosowań i lokali. Urządzenia sa dwuścienne, posiadają termostaty, oraz rurki do sprawdzania zawartości cieczy.

1. Warnik HW 505 o pojemnosci 4 litrów i wydajności 20 litrów na godzinę, zasilany na prąd 230V i mocy 1990W.
2. Warnik HW 510. Urządzenie o pojemności 8 litrów i wydajne 30 na jedną godzinę. Zasilany na prąd 230 V i mocy 2850W.
3. Warnik HW 520 16 litrowy i wydajnosci 30 l/h. Moc urządzenia 2850W i zasilany na 230V.

 
II. Warniki do podgrzewania i gotowania z podłączeniem stałym do wody z sieci wodociągowej w lokalu gastronomicznym lub hotelu. Klasa i parametry najwyzszej myśli technicznej. Wykonane ze stali nierdzewnej.

1. Warnik HW+510. Podłączenie na 3/4 cala, 8 litrowy i wydajny 30 litrow na godzinę. Zasilany na prąd 230V, o mocy 2850W.
2. Warnik HW+520 o pojemnosci 16 litrów i wydajnosci 30 litrów. Podłączenie wody poprzez 3/4 cala. Zasilanie 230V i moc urzadzenia 2850W.
3. Warnik HWA 20 o pojemnosci 3 litrów i wydajności 18l/h. Moc urządzenia 2110W i zasilanie 230V. Z podłączeniem do wody 3/4 cala.
4. Warnik HWA 50 o pojemności 4.5 litra i wydajnosci 42 litra na godzinę. Zasilany na prąd trójfazowy 400V i mocy 4380W z podłączeniem do wody rurką 3/4 cala.
5. Warnik HWA 40. Pojemność urządzenia to 4 litra i wydajności 31ll/h. Zasilany na prąd 2-fazowy 230V i mocy 3350W. Podłączany do wody bieżacej.
6. Kombajn wśród warników HWA 70 z podłączeniem do wody. Maksymalna pojemność urządzenia 7 litra i wydajności 31 litra/h o zasilaniu 230V i mocy 3350W, lub wydajność 53 litra na godzine przy zasilaniu 400V i mocy 6000W.

Warniki serii HW
Warniki serii HWA
Samowar i mały warnik do wody

1. Warnik elektryczny do gotowania wody zalewany o pojemności 5 litrów. Obudowa i pokrywa wykonana ze stali nierdzewnej. Urządzenie posiada regulację temperatury od plus 30 do 100 stopni celcjusza. Potrzebna moc 1,8 kw. i 230 V. Wymiary warnika 21x40 cm. i wadze 1,8 kg. Idealny do małej gastronomii, cateringu i firm prowadzących stoły śniadaniowe.
2. Samowar elektryczny o pojemności 3 litrów, daje niepowtarzalny smak podanej klijentowi herbaty. Urządzenie posiada nienagrzewające się uchwyty, oraz ochronę przed przegrzaniem samowaru. Samowar posiada też plynną regulację temperatury. Moc przyłączeniowa to 1,5 kw i 230 V. Waga urządzenia 1,7 kg, oraz wymiary 31x37 cm. Samowar posiada w zestawie dbanek na kawę, herbatę o pojemności 1,2 litra.
Warnik zalewany 5 litrowy
Samowar 3 litrowy
Zaparzacze przelewowe

Oferujemy do sprzedaży w najnowszej technologii przepływowe zaparzacze do kawy i herbaty ektractor czyli urządzenia jako stacje linii automatycznych wysokiej wydajności. Automatyczne parzenie z opcjami programowania, które pozwalają przygotować kawę na wiele sposobów, a zewnętrzne sterowanie za pomocą frontowego panelu umożliwia wygodne i szybkie programowanie głównych parametrów jak: wielkość, czas, temperatura parzenia. Nigdy wcześniej nie było zaparzacza do kawy gdzie wiedza o ekstrakci spotyka się ze sztuką smaku podanej kawy. Urządzenie posiada elektonicznie sterowany kran gorącej wody z możliwością regulacji temperatury. Może być włączony/ wyłączony lub nieaktywny w trakcie cyklu zaparzania. Gorąca woda jest dozowana przez dysk zraszający w ściśle określonych odstępach czasu, oraz przerwa na ociekanie. Dzięki tej funkcji otrzymujemy napar o optymalnej ekstrakcji. Automaty posiadają funkcję Pulse-Brew co pozwala kontrolować czas kontaktu wody ze zmieloną kawą co daje jej odpowiednią moc i aromat, a funkcja By-Pass  to udzaiał procentowy wody w stosunku do kawy, oraz funkcje blokujące zaparzanie przy zbyt niskiej temperaturze wody, oraz wstępne zraszanie. Zaparzanie odbywa sie prosto do termosów LUXUS co zapewnia użytkownikowi nieprzerwanie gorącą, aromatyczna świeżą kawę. Termosy te są całkowicie przenośne, trwałe, estetyczne, nie wymagają podłączenia do sieci elektycznej aby utrzymywać kawę w porządanej temperaturze. Czyli oferowane stacje zaparzania są idealne do każdej restauracji, hotelu, kawiarni, cateringu, biur i stołówek zakładowych.

Oferta zaparzaczy przelewowych

Seria zaparzaczy 6 litrowych i 8 litrowy.
Zaparzacz 6 litrowy podwójny
Zaparzacz 6 litrowy pojedyńczy
Zaparzacz 8 litrowy podwójny
Zaparzacze przepływowe 4 litrowe.
Zaparzacz 4 litrowy podwójny
Zaparzacz 4 litrowy pojedynczy
Zaparzacz  3 litrowy pojedyńczy i podwójny.
Zaparzacz 3 litrowy pojedyńczy
Zaparzacz 3 litrowy podwójny

Zaparzacz pojedzyńczy 2,5 litrowy

Zaparzacz kawy z automatycznym poborem wody, może też idealnie służyć jako warnik do gotowania wody CBS 31A współpracujacy z termosem ZS o pojemności 2,5 litra z grawitacyjnym spustem i szklanym wkładem do wielogodzinnego przetrzymywania płynów. Zaparzacz automatycznie pobiera wodę, o wydajności 25 litra/h, czyli 200 filiżanek. Napięcie 230 V i mocy 2,2 KW. Idealny do każdego barku, stołówki, zakładu gastronomicznego. Bardzo dobra promocyjna cena urządzenia.

Ekspresy ciśnieniowe linii Carimali

1. Ekspres F-11 LM super automat bardzo nowoczesny, niezawodny w działaniu, produkcji europejskiej. Urządzenie jednogrupowe z jednym młynkiem, posiada wbudowaną przystawkę do spieniania mleka, oraz licznik wydawanych porcji. Można serwować kawę czarną, latte macchiato, espresso, cappucino. Posiada wbudowany program automatycznego czyszczenia i osobny pobór wrzątku. Regulacja poszczególnych nastaw. Urza.dzenie montowane na stałe o następujących  parametrach: Napięcie 380V, wydajność do 180 filiżanek na godzinę, i masie własnej 60 kg. Wymiary urządzenia 350x580x765 cm. Ekspres tej klasy idealny dla małej i średniej gastronomii, oraz na stoły śniadaniowe, bankietowe, oraz dla zakładów pracy do serwowania dla pracowników.

2. Ekspres F12 LM super automat w swojej klasie bardzo nowoczesny o wielkich walorach użytkowych. Posiada wszystkie funkcje i parametry jak model F-11. Posiada jednak dodatkowe urządzenie w postaci dwóch młynków mielących. Klasa ekspresa dla mymagających  lokali gastronomicznych, restauracji, kawiarni, klubów, dyskotek, zajazdów, wielkich korporacji przemysłowo-handlowych.

3. Ekspres F-21 LM super automat kombajn w grupie ekspresów ciśnieniowych o dużej wydajności wydawanych napoii. Posiada wszytkie funcje jak mopdele F-11 i 12. Różnica wyposazenia to dwugrupowy z jednym młynkiem do mielenia i wydajności do 250 filiżanek na godzinę. Wymiary urządzenia 610x580x765 cm i wadze 70 kg. Urządzenie przeznaczone do średniej i dużej gastronomii. Dla mega restauracji, kawiarnii i innych lokali.

Ekspres ciśnieniowy F-11 LM
Ekspres ciśnieniowy F-12 LM
Ekspres ciśnieniowy F-21 LM
 
Nawigacja
Kontakt
Rest
Profesionalne wyposażenie
gastronomii

Biuro Handlowe
ul.Płowiecka 5A
04-501 Warszawa.

tel. +48 692 093 908
tel /fax 022 879-70-07
rest@restgastro.pl

Sztućce, garnki
  © 2006 www.restgastro.pl
Wyposażenie gastronomii
sztućce, obrusy.
Projekt & cms: zstudio.pl
Polecamy: Znak CE - oznakowanie produktów.